FAQ - Často kladené otázky a odpovede.


Nie som si istý či som objednávku vyplnil správne a či ju vôbec odoslalo. Čo mám robiť?

Každé prijatie objednávky je vždy potvrdené odoslaním potvrdzujúceho emailu na vašu emailovu adresu. V ňom si možete skontrolovať sumár údajov, ktoré ste vyplnili. V prípade, že ste sa pomýlili alebo vám neprišiel email potvrzujúci prijatie objednávky nás kontaktujte. Prípadne vyplňte kontaktné údaje do objednávky ešte raz a zašlite ju znova (do správy predajcovi uveďte vašu poznámku). Objednávky s rovnakým menom preveríme (budeme vás kontaktovať) a budeme akceptovať len jednu.

 
Objednal som si knihu pred týždňom a ešte neprišla. Čo mám robiť?

Knihy expedujeme do 24 hodín a posielame ich 2.triedou prostredníctvom Slovenskej pošty. Zvyčajne je zásielka v SR doručená do max. 3 pracovných dní. V prípade, že vám zásielka nebude doručená do 5 pracovných dní neváhajte nás kontaktovať, aby sme situáciu preverili.

 

Prečo knihu ZA SVALMI A SILOU nemajú aj v bežných knihkupectvách a na iných eshopoch?

Kniha by mala byť aj v bežných kamenných kníhkupectvách. Knihu už predávajú aj veľké knihkupectvá ako sú Pantha Rei, Martinus, Gorila, Alter ego a iné. Ak ju vo vašom kníhkupectve nenájdete, požiadajte kníhkupectvo, aby ju pre vás objednalo, prípadne si ju môžete objednať na našej stránke kliknutím TU... a to za najvýhodnejšiu cenu.

Momentálne je kniha stiahnutá z predaja a prebieha jej dopredaj!

 

Posielate objednávky aj do Českej republiky a zahraničia?

Áno. Vybavovanie takejto objednávky sa však môže výrazne predĺžiť, najmä kvôli dlhším dodacím dobám Slovenskej pošty pre zásielky do zahraničia. Taktiež je s tým spojené výrazne vyššie poštovné (pre konkrétne sumy a informácie ohľadom platby pozri  Poštovné vo Všeobecné informácie).

 

Je možné platiť aj kartou, prípadne prostredníctvom účtu PayPal?

Áno, v súčasnej dobe je možné platiť platobnou kartou (akceptovné sú VISA, MasterCard) a to prostredníctvom služby PayPal, prípadne aj cez PayPal účet.

 

O čom je kniha ZA SVALMI A SILOU?

Kniha ZA SVALMI A SILOU je o prioritách, prirodzených tréningových metódach a o filozofii, ktorá prinesie výsledky každému bez ohľadu na vek či genetické predispozície. Je o tom, ako vyťažiť zo svojho genetického potenciálu maximum prirodzeným spôsobom, stať sa sám sebe trénerom a dosahovať maximálne výsledky.

 

Komu je kniha ZA SVALMI A SILOU určená?

Kniha ZA SVALMI A SILOU je určená všetkým, ktorý chcú zvýšiť svalovú hmotu a/alebo silu bez ohľadu na to či sa venujú kulturistike, silovému tréningu, powerliftingu alebo potrebujú zvýšiť silu a svalovú hmotu pre iné športy. Avšak je zameraná predovšetkým na geneticky typických a ťažko priberajúcich ľudí.

 

Prečo neponúkate knihu aj v elektronickej podobe?

Pretože kniha v tlačenej forme je oveľa praktickejšou voľbou. Nie je závislá na napájaní ani batériach, je možné ju čítať kedykoľvek a kdekoľvek, a podporuje väčšie sústredenie sa na čítaný text.