18.07.2014 17:23

Prečo by som si mal tú knihu kúpiť?

 

Prečo by som si mal tú knihu kúpiť?

ZA SVALMI A SILOU

Táto kniha je napísaná s jediným úmyslom - naučiť ťa, ako vybudovať super svalnatú, silnú, vyrysovanú a zdravú postavu. Táto kniha ti môže zmeniť život! Je určená nielen začiatočníkom, ale predovšetkým tým, ktorí už majú skúsenosti s tréningom, avšak s malými alebo žiadnymi výsledkami.

Kniha ZA SVALMI A SILOU  NIE JE len ďalšou tuctovou nepraktickou knihou o kondičnej či súťažnej kulturistike so zbytočnými obrázkami či fotkami, za ktoré človek zbytočne platí a ktoré neprispejú k jeho vedomostiam ani k výsledkom.

Kniha ZA SVALMI A SILOU obsahuje nadčasové informácie, čiže informácie, ktoré nepodliehajú času ani trendom. Mnohé vecí v oblasti tréningu tu už boli pred vekmi a dostali len komerčnú nálepku "nové" alebo "moderné". Táto kniha však podrobne popisuje rokmi overenú filozofiu, ktorá prináša výsledky v každom čase.

Naučí ťa, ako naplniť svoj potenciál pre svaly a silu bez dopingu. Nemá to nič spoločné s večnými mýtmi a klamstvami, alebo podporovaním niečoho, čo ti nepomôže naplniť tvoj potenciál.

Môže ti ušetriť roky premárnenej tréningovej driny a kopec peňazí. Zasvätí ťa do praktických znalostí potrebných na obrátenie, dokonca aj nováčika na úžasne informovaného kulturistu, alebo silového cvičenca. Môžeš sa to všetko naučiť len za pár týždňov seriózneho študovania. Potom to aplikuj, a vyvinieš stupeň svalovej hmoty a sily, v porovnaní s ktorou by bolo len zlomkom to, čo by si dosiahol, keby si bol zostal pri obvyklých tréningových metódach.

Zavedie ťa priamo a hlboko do vnútra tréningu so závažím a naučí ťa praktickému využívaniu vedomostí. Nie je to len akési teoretizovanie alebo pseudovedecká debata. Poskytuje reálne prispôsobivé, flexibilné a podrobné inštrukcie, ktoré sú potrebné pre ľudí s náročnou prácou a rodinným životom.

V knihe sú poskytnuté rozsiahle podrobnosti a detaily pre praktické aplikovanie tréningu. Bez úplného pochopenia potreby praktického tréningu zlyhá u väčšiny prívržencov dokonca aj dobrý program. Len ty môžeš skutočne zistiť, ako trénovať seba samého, ale dokážeš to, iba ak vieš toho dosť o tréningu. Účelom knihy je naučiť ťa to do najmenších detailov, naučiť ťa ako si zostaviť vlastné tréningové programy, takže sa staneš pre seba tým najlepším trénerom.

Kniha ZA SVALMI A SILOU je skutočnou ENCYKLOPÉDIOU budovania svalovej hmoty a sily. Peniaze za ňu sú dobrou investíciou, ktorá sa vyplatí.

Na svete sú dva typy ľudí: snílkovia a tí, ktorí svoje sny plnia. Väčšina ľudí sú snílkovia. To sú tí, ktorí navštívia tento web, prečítajú si stránku, snívajú o budovaní svalov a sily – a potom kliknutím vo svojom prehliadači prejdú zasa na niečo iné. Ale druhí  ľudia, tí ktorí  robia viac než len snívajú – spravia okamžitý rozhodujúci krok k dosiahnutiu a naplneniu svojich snov. Chápu, čo je potrebné zrobiť, aby sa ich sny stali skutočnosťou.

Avšak to rozhodnutie je na TEBE. A je to dôležité rozhodnutie.

Chcel by som – avšak ja nemôžem kliknúť na tlačidlo "Kúpiť"  za teba. Musíš to urobiť sám. To ty musíš konať. A mal by si to spraviť HNEĎ TERAZ – pretože každá chvíľa tvojho života, kedy sa neposúvaš vpred k dosiahnutiu svojho sna o svaloch a sile, je premárnená! Nemrhaj ďalšou drahocennou sekundou.

Začni HNEĎ TERAZ  a urob ten najdôležitejší prvý krok vpred. Objednaj si knihu ZA SVALMI A SILOU a priprav sa na dosiahnutie novej úrovne svalov a sily.

Vďaka, že si si to prečítal a získal odvahu a presvedčenie urobiť ten krok vpred, a nechať sa viesť knihou ZA SVALMI A SILOU.

Ak si si to prečítal, ale rozhodol sa neurobiť ten správny krok, preskočil to alebo len rád čítaš, tak či onak, chcem, aby si si položil túto otázku:

,,Skutočne chcem budovať svaly a silu?“

Ak tvoja odpoveď znie ,,ÁNO!“ – tak vieš, čo máš zrobiť.

  Pozri si, čo o knihe hovoria iní ! Klikni TU...

 

Garantujeme Vám vrátenie peňazí, ak nebudete s knihou spokojný.

Knihu môžete vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní.

Nič neriskujete. Postup pri vrátení - klikni TU...

—————

Späť